Esmaspäev, 4. detsember 2017

Koaalad ja känksid

Austraalia on tuntud oma igasugu huvitavate ja eriskummaliste loomade poolest. Siin idarannikul peaks elama massiliselt koaalasid. Teed on kõik ääristatud taraga, hoiatusmärgid on väljas ning üle teede on nö rippsillad koaaladele teeületuseks (tähelepanek Aivarilt ja Triinilt). Meie siinveedetud 10 päeva jooksul oleme küll otsinud, kuid pole näinud mitte ühtki koaalat ega känguru.

Tee peale jäi üks rahvuspark, kus oli 2 km matkarada ning seal pidi palju koaalasid nägema. Läksime siis neid mõmmikuid otsima.


Paraku meie saagiks kujunesid ainult puu otsa ronimise jäljed.


Lohutuseks lõppes matkarada imeilusas täiesti inimtühjas rannas.Aga känksidega läks meil täna hoopis paremini. Nägime lausa viite :) Esimesed kaks püüdsime ka pildile.Ps. Vahvat videot, kuidas Karin känkse hüppama õpetab, näeb meie youtube kanalilt :D

Koaalade ja känkside jahi vahepeal sattusime kihvti värviliste kividega randa. Kivid olid oma värvid saanud inimeste käte läbi. Seal oli kive, mis olid pühendatud lahkunutele, pulmade puhuks, sünnipäeva õnnitlustega ning muidugi igasuguste külastajate poolt jäetud märkidega. Kahjuks meil vastavaid värve polnud, muidu oleks üks kivi endale vahva sini-must-valge kuue saanud.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar